reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2 wolverine

Deadpool ve Wolverine’i buluşturan şahane hayran posteri

Deadpool 2‘nin vizyona girmesine çok az bir zaman kala tanıtım çalışmaları hızlandı. Paylaşılan son fragman ise hayranları fazlasıyla heyecanlandırdı. Öyle ki hazırlanan son hayran çalışması filmin galası için Deadpool ve Wolverine’i bir araya getiriyor.

Biliyoruz ki Deadpool ve Wolverine ilişkisi çok eskiye dayanıyor. Fakat son yıllarda Ryan Reynolds ve Hugh Jackman arasındaki atışmalarla daha fazla gündeme gelmeye başladı. X-Men Origins: Wolverine filminde birlikte çalışan iki oyuncu daha sonra kendi yollarına devam etti. Fakat bu Deadpool’un Logan sevgisini bitirmedi. Aksine ilk filmde çok sayıda gönderme gördük. Ardından gelen oyuncular arasındaki laf dalaşı da yüzümüzü güldürmeyi başarmıştı. Son olarak Deadpool 2’de “Wolverine’i öldüren stüdyodan…” sözlerine rastladık. İşte tüm bunlar İngiltere’den Doaly’e ilham verdi. Her iki kahramanı da sevdiği belli olan sanatçı Deadpool ve Logan’ı farklı bir şekilde buluşturdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter üzerinden paylaşılan çalışmada haylaz kahramanımızı Logan’ın mezarının başında görüyoruz. Altta ise “Hadi uyan prenses, gitmemiz gereken bir gala var #Deadpool2” sözleri yer alıyor. Böylece sevilen kahramanlar duygusal bir biçimde yeniden bir araya getiriliyor. 18 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak Deadpool 2 için hazırlanan hayran çalışmasını hemen aşağıda görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2 fragmanı