reklamı kapat

POPÜLER

Apple kablosuz kulaklık Powerbeats 4

iOS 13.3.1 içinde Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli ortaya çıktı

Teknoloji devi Apple, dün akşam iOS 13.3.1 güncellemesini indirmeye sundu. İşte bu yeni sürümde firmanın yeni kablosuz kulaklık modeli ortaya çıktı.

Apple, kablosuz kulaklık pazarında patlama yapan firma. iPhone’lardan 3,5 mm kulaklık girişini kaldırması ve ardından satışa sunduğu AirPods ile devasa bir pazar oluşturan şirket, bu taraftaki çözümlerini de artırmayı sürdürüyor. Bu noktada iOS 13.3.1 içerisinde bulunan ve yolda olduğu aktarılan yeni kablosuz kulaklık ise Powerbeats 4 modeli. Apple’ın sahibi olduğu Beats markasından gelen bu yeni model, söylendiği kadarıyla Powerbeats Pro ile Powerbeats 3 arasına giriş yapacak. Peki bu modelin Powerbeats Pro’dan farkı ne olacak? Powerbeats Pro biliyorsunuz tamamen kablosuz yapıda. Powerbeats 4 ise cihazlar ile kablosuz olarak haberleşecek ancak kablo ile birbirine bağlı yapıyı benimseyecek. Yani ürün kulağınızdan çıkardığınız zaman boynunuzda asılı durabilecek. Gelişmiş H1 çip üstüne kurulacağı aktarılan spor odaklı yeni kablosuz kulaklık Powerbeats 4, genel olarak Powerbeats Pro’ya oldukça benzeyecek ve büyük ihtimalle biraz daha uygun fiyatlı olacak. 

Apple kablosuz kulaklık Powerbeats 4

Powerbeats Pro‌ / Powerbeats 4 / Powerbeats 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Powerbeats Pro kablosuz kulaklık için kısa bir özet yaparsak

Kulaklık hatırlamak adına dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. Burada krem, yosun, deniz ve siyah renkler sunuluyor. Özellikle sporculara özel olarak hazırlanan model, kulak içi formunda olduğundan iyi bir ses yalıtımı getiriyor. Kulak etrafına geçecek şekilde hazırlandığı için spor yaparken düşmesi imkansız görünen kulaklık, AirPods gibi şarj yetenekli bir hazneye sahip. Tere / suya karşı dayanıklı olan Beats Powerbeats Pro kulaklık, Apple’a göre güçlü ancak dengeli bir ses kalitesi sunuyor. Ürün Türkiye’de 1.999 TL fiyat etiketine sahip.

İlgili Video