reklamı kapat

POPÜLER

Razer Wolverine V2

Xbox ve PC tarafına özel oyun kumandası Razer Wolverine V2 tanıtıldı

Oyuncu donanımı pazarının dev ismi Razer, bu sefer Xbox ve PC kullanıcıları için hazırladığı Razer Wolverine V2 oyun kumandası ile ses getirdi.

Razer Wolverine V2 oyun kumandası, esas olarak yeni nesil oyun konsolları Xbox Series X ve Series S için hazırlanmış. Oldukça ergonomik bir gövdesi olan kontrolcü, ortak altyapı sayesinde Xbox One ve Windows PC tarafında da aktif olarak kullanılabiliyor. Xbox’ın orijinal kumandasına oldukça benzeyen ancak aktarıldığı kadarıyla daha da kullanışlı olan model, 3.5 mm kulaklık girişine sahip ve kendisi kablo üzerinden bağlantı kuruyor. Bünyesinde Xbox’ın orijinal kumandasında daha fazla buton yer alan (Arkada) ve bu açıdan bir bakıma Xbox Elite kontrolcü karşısına da çıkan Wolverine V2, “Mecha-Tactile” olarak isimlendirilen buton altyapısıyla gecikmesiz bir oyun deneyimi getiriyor. Geniş özelleştirme seçenekleri de olan model, 99 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun tarafında Razer Wolverine V2 öncesinde firmadan Kaira Pro kablosuz kulaklık gelmişti

Spesifik olarak Xbox One, Series X ve Series S konsollara özel olan kablosuz Kaira Pro, 150 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip ve yerleşik bir mikrofon ile geliyor. Genel olarak şık görünen kafa üstü formundaki model, üzerinde fiziksel kontrol butonları taşıyor ve Bluetooth 5.0 ile bağlantı kuruyor. 50mm sürücüleri bulunan Razer Kaira Pro kablosuz kulaklık, bu açıdan çok yüksek ses kalitesi getiriyor

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’den yeni kamera teknolojisi