reklamı kapat

POPÜLER

Razer’dan Xbox One’a özel oyun kumandası: Wolverine Ultimate

25 Ağustos 2017

Oyuncular için geliştirdiği ekipmanlara bir yenisini daha ekleyen Razer‘ın hedefinde bu kez Xbox One ve PC kullanıcıları yer alıyor.

Xbox One X’in çıkışı için geri sayım başlamışken Razer konsol için geliştirdiği yeni Xbox One oyun kumandasını ortaya çıkardı. Razer Wolverine Ultimate ismini taşıyan oyun kumandası Razer’ın tasarım anlayışını tamamen yansıtıyor. Standart Xbox One kumandasının modifiye edilmiş hali gibi görünen Wolverine Ultimate’te göze ilk çarpan Razer Chroma oluyor. Xbox logosunu çevreleyen LED ışıklarla çok daha renkli bir deneyimin kapıları aralanıyor. Diğer Razer aksesuarlarında da olduğu gibi ışıkların rengi ve aydınlanma şekli değiştirilebiliyor.

Oyun kumandasının hemen altında ses, mikrofon gibi detayları tek dokunuşla kontrol edebileceğiniz mini bir kontrol paneli yer alıyor. Kumandada gözümüze takılan tek detay D-Pad tasarımı oldu. Test etmeden bir şey söylemek çok zor ancak tasarım görsellerden çok da ergonomik görünmüyor. Xbox One Elite Controller’a rakip diyebileceğimiz Wolverine Ultimate’in arkasında ek olarak dört tetikleyici daha bulunuyor. Tabii Elite Controller’da olduğu gibi D-Pad ve kontrol çubukları değiştirilebiliyor. Razer Wolverine Ultimate’in eylül ayından itibaren 160 dolar yurt dışı fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.