reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8 yakında Vodafone’a geliyor

Samsung‘un 23 Ağustos’ta düzenlenen etkinlikle duyurduğu yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 yakında Vodafone Red’e özel ayrıcalıklarla satışa sunulacak.

Bildiğiniz gibi bu ilgi uyandıran akıllı telefon için ön sipariş dönemi 24 Ağustos’ta başlamıştı. Yeni Samsung Galaxy Note8, 18 Eylül haftasından itibaren ise Vodafone mağazalarında ön satışa açılacak. Renk seçenekleri arasında Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı yer alacak.

Cihazın tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 4.999 TL olarak belirlendi. Samsung Galaxy Note 8’e Vodafone ayrıcalığıyla sahip olmak isteyenlerin tarifeye ek 18, 24 ve 36 aylık taksit seçenekleri bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünya çapında mobil teknolojileri ayrıcalıklı tekliflerle tüketicilerin hizmetine sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak, mobil iletişimde son teknolojileri dünyayla aynı anda sunma hedefiyle abonelerimizin hayatını kolaylaştıracak kampanyalar geliştirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, akıllı telefon pazarının öncü markalarından Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note8’i akıllı cihaz portföyümüze katacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Tüm dünyada merakla beklenen Samsung Galaxy Note serisinin yeni ürününü çok yakında Vodafone Red ayrıcalıklarıyla Türkiye’ye getireceğiz. Kavrayışı kolaylaştıran eşsiz tasarımı, kilitliyken bile birçok işlevi yerine getirebilen Sonsuz Ekranı ve yetenekleri artırılmış S Pen akıllı kalemi ile öne çıkan cihazın, Vodafone Red ayrıcalıklarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Tüm abonelerimizi son teknolojiye sahip popüler akıllı cihazlarla tanışmak üzere Vodafone mağazalarına davet ediyoruz.”