reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note7

Samsung Galaxy Note7 çok yakında Vodafone’da

Vodafone, Samsung’un kısa bir süre önce tanıttığı Galaxy Note7’yi çok yakında satışa sunuyor. Yarın itibarıyla ön siparişe açılacak Samsung Galaxy Note7, 26 Ağustos‘ta tüm Vodafone mağazalarında satışa sunulacak.

Tüm Vodafone mağazalarında “Vodafone Çok Satanlar Masası” avantajlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak telefonun peşin satış fiyatı 3.599 TL olarak belirlenirken, cihaz Vodafone abonelerine tarifeye ek ayda 115 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacak. Samsung Galaxy Note7’yi Vodafone’dan alacaklara sanal gerçeklik gözlüğü Samsung Gear VR da hediye edilecek.

Tarifeye ek 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle piyasadaki yerini almaya hazırlanan telefon hakkında Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak, abonelerimize mobil iletişimin teknolojilerinin tüm avantajlarını yaşatmak için akıllı telefon teknolojilerini takip edebilme kolaylığı sunuyoruz. Teknoloji devi Samsung’un en yeni teknolojilerle donattığı Galaxy Note7’yi Vodafone’un akıllı cihaz portföyüne katacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son teknolojileri dünyayla aynı anda abonelerimize sunma hedefimiz doğrultusunda, tüm dünyada merakla beklenen Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy Note7’yi de ‘Vodafone Çok Satanlar Masası’ farkıyla Türkiye’ye getireceğiz.

Emsallerine göre sunduğu yüksek batarya kapasitesi ve sekiz çekirdekli işlemcisi ile birçok özelliği bünyesinde barındıran Galaxy Note7’nin avantajları bununla da sınırlı değil. Note serisi akıllı telefonları diğer cihazlardan ayıran S-Pen kalem, Galaxy Note7 ile birlikte önemli ölçüde geliştirildi. Yeni S-Pen, Note7 sahiplerinin yağmur altında bile telefon üzerine not alabilmelerini sağlıyor. Tüm bu özellikler ile Note7’nin abonelerimize eşsiz bir mobil deneyim yaşatacağına inanıyoruz. Tüm abonelerimizi son teknolojiye sahip yepyeni akıllı cihazlarla tanışmak üzere Vodafone mağazalarına davet ediyoruz.”

Teklifler için kaydınızı buradan bırakabilirsiniz. Samsung Galaxy Note7 hakkındaki tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.