reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 5 ve S6 edge+ Vodafone avantajlarıyla geliyor

Vodafone, Samsung’un yeni Galaxy Note 5 ve S6 edge+ modellerini Türkiye’ye getiriyor. New York’ta düzenlenen Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtımı yapılan yeni Samsung modelleri çok yakında avantajlı fiyatlarla Vodafone Çok Satanlar Masası’nda satışa sunulacak.

Gelişmiş donanımları ve şık tasarımıyla dikkat çeken Samsung’un yeni modelleri, 21 Ağustos itibariyle vodafone.com.tr’de ön satışa çıkacak, 28 Ağustos itibariyle ise tüm Vodafone mağazalarında satışa sunulacak.

TARİFEYE EK 24 AY TAKSİT
Vodafone Çok Satanlar Masası’na katılacak olan Samsung Galaxy Note 5 ve S6 edge+, tarifeye ek 24 aylık taksitli ödeme seçenekleriyle Vodafone’lularla buluşuyor. Dijital bağlantılı yaşamı bireyler ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılma hedefiyle dünya çapında mobil teknolojileri uygun koşullarda tüketicilerin hizmetine sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak, abonelerimize mobil iletişimin dinamizmini yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilme kolaylığı sunuyoruz. Akıllı telefon sektörünün önemli oyuncularından Samsung’un yeni ve gelişmiş mobil teknolojilerle donattığı Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ ürünlerini akıllı cihaz portföyümüze katacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son teknolojileri dünyayla aynı anda abonelerimize sunma hedefimiz doğrultusunda, tüm dünyada merakla beklenen Samsung Galaxy’nin yeni üyelerini çok yakında ‘Vodafone Çok Satanlar Masası’ farkıyla Türkiye’ye getireceğiz. Üstün teknolojisiyle mobil iletişimi bir adım daha öteye taşıyacak olan bu cihazlar, Vodafone Red avantajlarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Tüm abonelerimizi son teknolojiye sahip popüler akıllı cihazlarla tanışmak üzere Vodafone mağazalarına davet ediyoruz.”

Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 edge+ çok yakında Vodafone avantajlarıyla satışa sunuluyor. Teklifler için kaydınızı buradan bırakabilirsiniz.