reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 9

Sabırsızlıkla beklenen Samsung Galaxy Note 9 gün ışığına çıktı

Samsung Galaxy Note 9’a ait olduğu iddia edilen yeni bir taslak çizimi ortaya çıktı. Taslak çizimine bakıldığında telefonun derin deniz mavisi renk seçeceğine sahip olduğu görülüyor.

Galaxy Note 8’de de benzer bir çalışmaya imza atan Samsung’un yeni modelde de aynı renk seçeceğini kullanacağını söylemek mümkün. Mavi renk seçeceğiyle havalı bir görünüme sahip olan telefon için artık geri sayım başladı. 9 Ağustos’ta gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak telefonun daha önceki modellerde olduğu gibi yine teknoloji dünyası açısından yankı uyandırması bekleniyor.

Galaxy Note 8’de 3.300 mAh kapasiteli pil tercihinde bulunan Samsung’un yeni modelde 4.000 mAh kapasiteli pil kullanacağı söyleniyor. 4.000 mAh’lik pilin Galaxy Note 9’da yer alması durumunda telefonun 2 güne varan kullanım imkanı sunacağı dile getiriliyor.

Maksimum ekran parlaklığındayken telefonun 25 saate kadar video oynatabileceği dile getiriliyor. Note 9’da yer alacak yeni işlemci ve yüksek pil kapasite sayesinde telefonun kullanıcılara daha uzun deneyim sunması bekleniyor. Gelen son bilgilere göre Galaxy Note 8’de yer alan 2.960 x 1.440 piksel çözünürlüklü 6,3 inçlik ekranın Galaxy Note 9’da da kullanılacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 9 ne zaman ön siparişle satışa sunulacak?

Merakla beklenen telefonun 14 Ağustos’ta ön siparişle kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Galaxy Note 9 hakkındaki tüm detayları 9 Ağustos’ta sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlgili Video

Telefonun resmi lansman tanıtım videosu