reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone Samsung Galaxy Note 9

Vodafone’dan Samsung Galaxy Note 9 için takas kampanyası

Vodafone, Samsung Galaxy Note 9 almak isteyen kullanıcılar için avantajlı kampanyasını müjdeledi. “Eskisini Getir, Yenisini Götür” kampanyası ile Vodafone’lular Galaxy Note 9’u avantajlı fiyatla elde ediyor.

Akıllı telefonların giderek artan fiyatları, özellikle amiral gemisi modellerin kullanıcı erişimini hayli düşürüyor. Samsung Galaxy Note 9 da, 6,500 TL’den başlayan fiyatıyla bazı kullanıcılar için erişimi imkansız modeller arasında yer alıyor. Vodafone ise yeni kampanyası aracılığıyla, Galaxy Note 9’un gelişmiş özelliklerini daha erişilebilir kılmayı amaçlıyor. Galaxy Note 9 için duyurulan “Eskisini Getir, Yenisini Götür” kampanyası ile eski cihazını getiren Vodafone’lular, Samsung Galaxy Note 9’a ayda 110 TL’den başlayan ek ödemelerle sahip olabiliyor. Note ailesinin yeni üyesi, Vodafone Red’lilere özel olarak Samsung Kablosuz Şarj Cihazı hediyesiyle birlikte sunuluyor. Ayrıca cihazı Vodafone Pass’li Red tarifeleriyle alan kullanıcılar, tarifelerindeki ayrıcalıkların yanında YouTube, Instagram, Facebook, WhatsApp, Spotify gibi en popüler uygulamaları internet kotalarından yemeden kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 9 neler sunuyor?

Bizim de LOG olarak incelediğimiz cihaz, üst düzey özelliklerin yanı sıra gelişmiş bir S Pen deneyimini beraberinde getiriyor. 6,4 inç boyutunda Quad HD+ ekranla gelen cihaz, Sonsuz Ekran tasarımını benimsiyor. 4.000 mAh kapasiteli devasa piliyle tüm gün kullanıcıları destekleyen cihazın arka gövdesinde 12 MP geniş açı + 12 MP telefoto olmak üzere çift kamera yer alıyor. Arka kamera diyafram açıklığını ortam ışığına göre değiştirebiliyor. Cihazın ön cephesinde ise 8 MP çözünürlük sunan ön kamera yer alıyor. Cihazla ilgili detaylı incelememizi buradan okuyabilirsiniz.