reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone’dan Samsung telefon sahibi olmayı planlayanlara güzel fırsat

Vodafone, abonelerinin son model akıllı telefon sahipliğini artırmak için hayata geçirdiği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Nisan sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, akıllı telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’nden satın alan Vodafone Red abonelerinin ilk üç ay ek ödemesini Vodafone yapacak. Kampanya, Samsung Galaxy A 2017 Serisi (A3-A5-A7), Samsung Galaxy J7 Prime ve Samsung Galaxy Grand Prime+ modellerinde geçerli olacak. 

Kampanyadan yararlanabilmek için, abonelerin son model Samsung akıllı telefonları Vodafone Red tarifeleriyle almaları yeterli olacak.

engin
Türkiye’de herkesi akıllı telefon sahibi yapma hedefiyle avantajlı kampanyalar geliştirmeye devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılma hedefiyle dünya çapında mobil teknolojileri uygun koşullarda abonelerimizin hizmetine sunuyoruz. Türkiye’de herkesi 4.5G uyumlu akıllı telefon sahibi yapma hedefimiz doğrultusunda fiyat avantajlı yeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyoruz. Akıllı telefon pazarının öncü markalarından Samsung işbirliğiyle düzenlediğimiz yeni kampanyamızla, akıllı telefon sahibi olmak ya da akıllı telefonlarını değiştirmek isteyenlere Vodafone Red tarifeleriyle satın aldıkları Samsung akıllı telefonların ilk üç ek ödemesini hediye ediyoruz. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak amacıyla her kesimden farklı ihtiyaçlara uygun fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.”
tansu
Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ise şöyle konuştu:
“Samsung Electronics olarak ‘Dünyaya İlham Ver, Geleceği Oluştur’ vizyonumuz çerçevesinde dünyanın en yenilikçi ürünlerini sunarak insanların hayatlarına değer katıyor, inovasyon gücümüzle geleceğin teknolojilerine yön veriyoruz. Bu doğrultuda, her zaman müşterilerimizin pazardaki en gelişmiş ürünlere sahip olmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken ise fiyat kalite dengesine en üst düzeyde hassasiyet göstererek tüm Samsung ürünlerinin ulaşılabilir olması için var gücümüzle çalışıyoruz. En yeni Galaxy A serisi de bu yaklaşımımızın güzel bir örneğini oluşturuyor. Yeni Galaxy A serisinde, Galaxy müşterilerimizin en beğendikleri özellikleri, tasarıma kazandırdığımız benzersiz yaklaşımla buluşturduk.”

Vodafone’un yeni kampanyasından yararlanmak için herhangi bir Vodafone Cep Merkezi’ni ya da vodafone.com.tr’yi ziyaret etmek yeterli.

İLGİLİ HABERLER