reklamı kapat

POPÜLER

Razer Kaira X kulaklık

Xbox ve PlayStation için Razer Kaira X kulaklık ve fazlası tanıtıldı

Razer ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. Bu sefer Xbox ve PlayStation için Razer Kaira X kablolu kulaklık ve fazlası tanıtıldı.

60 dolarlık Razer Kaira X, yukarıda da dediğimiz gibi hem Xbox Series serisi hem de PlayStation 5 için uyumlu “ayrı” versiyonlara sahip. Birçok farklı renk seçeneğiyle hazırlanan ve oyun içi iletişime özel olarak dahili mikrofona sahip olan model için firma şunları söylüyor:

“Razer’ın ödüllü PC kulaklıklarından bir ipucu alan, Xbox için Kaira X ve PlayStation için Kaira X, yüksek kaliteli oyun sesi sunmak için Razer TriForce 50mm sürücülerini kullanır. Geliştirilmiş frekans ayrımı ile TriForce Sürücüleri; kapsayıcı, sürükleyici ses için canlı tizler, net mid’ler ve gürleyen baslar sağlar.

İstenmeyen arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için odaklanmış bir ses alma düzenine (pick-up pattern) sahip esnek, boom monteli Razer HyperClear Kardioid Mikrofon sayesinde oyun içi iletişim kristal netliğinde olacak.”

Bu arada Razer, Xbox oyun kumandaları için çok renkli şarj istasyonunu da tanıttı. Bu 40 dolarlık ürün, manyetik temelli şarj getiriyor ve Xbox Series X|S, Xbox One ve Xbox Elite Series 1 kontrolcü desteklerini taşıyor.

Ayrıca firmada Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2 White Edition sürümleri de geldi. Bunlar tanıdık ürünleri etkileyici beyaz renge geçiriyor. Bu ürünler spesifik olarak Xbox tarafı için hazırlanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Kaira X ve diğer yeni ürünleri hakkında şunlar söylendi

Razer’ın çevre birimleri iş birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Yeni Kaira X ile oyuncular, Xbox, PlayStation veya PC için mükemmel Razer kulaklığını seçme konusunda artık daha fazla seçeneğe sahipler” dedi. “Öte yandan Kaira X ve şarj stantlarındaki canlı yeni renk yelpazesi ve Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2’deki şık beyaz renkler ile oyuncular donanımları kadar cesur ve parlak olabilirler.” açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!