reklamı kapat

POPÜLER

Razer

Razer, PlayStation 5 odaklı yeni kulaklık modellerini tanıttı

Razer, sadece PC tarafına odaklanmıyor. Firma mobil aksesuarlar ve konsollar için de donanımlar çıkarıyor. Bugün PlayStation 5 iki yeni ürün daha geldi.

Razer tarafından PlayStation 5 odaklı kulaklık modelleri Kaira Pro ve Kaira oldu. Firmadan yeni ürünler için gelen resmî açıklama şöyle oldu:

“Haptics özellikli Kaira Pro, gerçek konsol deneyimini ortaya çıkarıyor. Razer’ın PlayStation 5 için üretilmiş ilk kablosuz kulaklığı, Razer HyperSense tarafından desteklenen akıllı bir haptik teknolojisi, sesli ipuçlarına dayalı zengin, gerçeğe yakın dokunma duyusu geri bildirimi sağlayarak oyuncuların duyularını tam dokunsal oyun deneyimine kaptırmalarına olanak tanır. Kaira Pro, mutlak netlik için Razer TriForce Titanium 50mm Sürücülerle donatılmıştır ve uzun kullanım sürelerinde rahatlık sağlamak için yeterince hafiftir.”

Çıkarılabilir Raze HyperClear Supercardioid mikrofon ile gelen ve çift cihaz bağlantı desteği olan ürün, HyperSpeed Dongle adaptörü ile istenirse PS4 ve PC tarafında da aktif olarak kullanılabiliyor.

Kaira Pro modeli gibi TriForce Titanium 50mm sürücüler üzerine kurulan Kaira içinse firma şunları aktarıyor: “Oyuncular ister konsolda ister mobilde, 2,4 GHz ve Bluetooth cihazları arasında sorunsuz geçiş sağlayan Razer SmartSwitch ile oyun oynarken rakipsizliğin rahatlığını çıkarabilirler.” 

Ortak olarak kafa üstü formunda olan modellerden Kaira Pro için 219 euro, Kaira içinse 109 euro verilmesi gerekiyor. Modeller aralık ve kasım aylarında elde edilebilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer bugün yine PlayStation 5 odaklı bir stand da tanıttı

60 euro gibi yüksek bir satış fiyatı olan DualSense standı ise firmanın resmî açıklaması şöyle

“Ürünler, galaksiden ilham alan PS5 DualSense Kablosuz gamepad’lerine uyacak şekilde bir dizi uyumlu renkte özenle tasarlandı. Razer Hızlı Şarj Standı, kontrol cihazlarını 3 saatin altında tam güç seviyesine ulaşmak için hızla şarj eder ve PS5™ kullanıcıları için minimum oyun kesintisi sağlar. Kusursuz bir görünüm elde etmek için Beyaz, Siyah ve Kırmızı renklerde mevcuttur.”

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içine yakında bakın