reklamı kapat

POPÜLER

LG XBOOMGo PL

LG’den Meridian imzalı taşınabilir hoparlörler

LG Electronics, XBOOMGo PL Serisi taşınabilir Bluetooth hoparlörlerini tanıttı. Meridian teknolojisiyle gelen hoparlörlerden LG XBOOMGo PL7, 30W ses çıkış gücüne sahip.

LG imzalı hoparlö güçlü çift etkili bası, yan taraflarındaki çok renkli aydınlatması ve 24 saatlik pil ömrüyle dikkat çekiyor. Daha dengeli ses deneyimi için yeniden tasarlanan yuvarlak hatlı dizaynı, woofer ışıklandırmaları, şık kauçuk kaplaması hoparlörlerde karşımıza çıkan detaylar arasında. Sound Boost özelliği, ses gücünü artırarak ses alanını genişletiyor. Güçlü çift etkili baslarıyla göze çarpan LG XBOOMGo PL serisi, pasif radyatörler sayesinde, kullanıcı nerede olursa olsun, güçlü ritmler üretiyor. Woofer’lar titredikçe yanıp sönen halka şeklindeki ışıklar ise, renkli hareketler yaratarak ortamı daha da canlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG XBOOMGo PL hoparlörler suya dayanıklı tasarımla geliyor

XBOOMGo PL Serisi IPX5 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı. Kullanıcılar Bluetooth hoparlörlerini duşta, plajda, yağmur altında kesintisiz olarak kullanabiliyor. XBOOMGo PL serisinin 24 saat süren pil ömrü de göze çarpan diğer detaylar arasında. XBOOMGo PL2 PL5 ve PL7, Bluetooth Surround Ready özelliğiyle televizyon sesini daha da etkileyici hale getiriyor. İki LG XBOOM Go PL serisi, bir LG TV’ye bağlandığında kullanıcılar diledikleri içeriği canlı surround ses kalitesi ile izleyebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın