reklamı kapat

POPÜLER

vivo

Vivo hızlı şarj teknolojisinde devrime hazırlanıyor

Vivo, yeni odaklı akıllı telefonunda şarj konusunda bir devrime imza atmaya hazırlanıyor. Şirket önümüzdeki ay satışa sunacağı telefon 120 Watt hızlı şarj teknolojisiyle geliyor.

120 Watt şarj teknolojisine destek veren 4.000 mAh kapasiteli bir telefonun 15 dakikada tam şarj seviyesine ulaşacağı ifade ediliyor. Evet yanlış duymadınız. Oyun odaklı telefon 120 Watt kablolu adaptörle 100 şarj seviyesine 15 dakikada ulaşabiliyor. Telefonun beş dakikada yüzde 50 şarj seviyesine ulaşabileceğinden de söz ediliyor. Vivo’nun bu teknolojiye sahip ilk iQOO telefonunu Ağustos ayında çıkarmaya hazırlanıyor.

Vivo hızlı şarj teknolojisini kullanıma sunmaya hazırlanırken Oppo da 125 Watt hızlı şarj teknolojisini tanıttı

OPPO kısa süre önce tam 125W gücündeki hızlı şarj sistemini duyurdu. Tüm detaylarıyla 15 Temmuz tarihinde tanışacağımız bu nefes kesen teknoloji, yapılan ilk hesaplamalara göre göre tamamen boş 4.000 mAh pili sadece 15 dakika içerisinde doldurabiliyor. Xiaomi, uzun süredir 100W hızlı şarj sistemi üzerinde çalışıyor. Hatta bu yüksek hıza destek veren bir telefonun çok yakında resmi olarak lanse edileceği aktarılıyor. Bunun öncesinde 120W hızlı şarj cihazı ortaya çıkan şirkete ek olarak. Realme firması da 100W üstü bir hızlı şarj sistemi tanıtmaya hazırlanıyor. Vivo ve diğer şirketlerin üzerinde çalıştığı yeni şarj teknolojileri hakkında yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Mercedes tarafından hazırlanan güldürücü video serisi