reklamı kapat

POPÜLER

Mcdodo

Dünyanın en hızlı şarj adaptörü Türkiye’de

Mobil aksesuar markası Mcdodo kısa bir süre önce Türkiye pazarına giriş yapmıştı. Şirket teknoloji tutkunlarının dikkatini çekecek bir şarj adaptörünü Türkiye’de satışa sundu.

Dünyanın en hızlı şarj adaptörü olarak lanse edilen adaptör, 100 wattlık bir güç sunuyor. Galyum nitrür isimli yarı iletkenle üretilen GaN şarj adaptörü, silikon temelli geleneksel şarj cihazlarından daha az parçaya ihtiyaç duyuyor. Bu arada belirtmekte yarar var. OPPO, 125 wattlık şarj adaptörünü çok yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Xiaomi de 120 Watt’lık şarj adaptörünü Mi 10 Ultra modeliyle geliyor.

100W GaN şarjları, en hızlı şarj sürelerini en ufak boyuttaki adaptörlerle sunuyor. Bünyesinde birden fazla bağlantı barındıran Mcdodo GaN cihazı, aynı anda akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılabiliyor. Özel koruma teknolojisi ile cihazları güvenli bir şekilde şarj ediyor.

Mcdodo GaN 65W şarj adaptörü Samsung marka bir akıllı telefonu 90 dakikada yüzde 100 şarj edebiliyor. Cihaz, 124 gram bir ağırlığa sahip. Cihaz, USB-C üzerinden 90 dakika içinde Macbook Pro ve MacBook Air’i hızlı şekilde tam şarj edebiliyor. iPhone hızlı şarjıyla ise 30 dakikada yüzde 50 şarj imkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mcdodo imzalı 100 Watt şarj adaptörü telefonların çok hızlı şarj olmasına imkan tanıyor

Mcdodo imzalı adaptör tercih edildiğinde ise Samsung marka bir akıllı telefon 70 dakikada yüzde 100 şarj seviyesine ulaşabiliyor. USB-C üzerinden 70 dakika içinde Macbook Pro ve MacBook Air’ı hızlı şekilde şarj etmek mümkün. iPhone hızlı şarjıyla ise 20 dakikada yüzde 50 şarj imkanı sunuyor. 100 wattlık adaptörün Türkiye’deki fiyatı ise 499 TL.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti