reklamı kapat

POPÜLER

Mcdodo
Mcdodo
Mcdodo
Mcdodo

iPhone 13’e özel Mcdodo imzalı hızlı şarj çözümleri

Mcdodo, MagSafe kablosuz adaptörünü, 3’ü bir arada şarj standını, GaN şarj adaptörlerini ve akıllı araç kitlerini Türkiye’de satışa sundu.

iPhone 13‘e özel olarak geliştirilen aksesuarlar kullanıcıların telefonlarını hızlı bir şekilde şarj etmesine imkan tanıyor.

Uygun fiyat etiketleriyle dikkat çeken şarj adaptörleri 20 watt, 65 watt ve 100 watt seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Hızlı şarj sürelerini kompakt gövdede sunan adaptörlerden 100W GaN şarj cihazı, en hızlı şarj sürelerini en ufak boyuttaki adaptörlerle sunuyor. Bünyesinde birden fazla bağlantı barındıran Mcdodo GaN cihazı, aynı anda akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılabiliyor. Özel koruma teknolojisi ile cihazları güvenli bir şekilde şarj ediyor. Araç içi şarj çözümleri ve MagSafe destekli şarj çözümleri de göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mcdodo’nun 120 watt’lık şarj adaptörü de mobil cihazları hızlı şarj edebiliyor

Mcdodo kısa bir süre önce 120 wattlık GaN şarj adaptörünü de görücüye çıkartmıştı. Mcdodo 120W GaN şarj adaptöründe 3 adet USB-C ve 1 adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. Kullanıcılar bu adaptör aynı anda akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve dizüstü bilgisayarlarını şarj edebiliyor. Özel koruma teknolojisi ile bunu ısınmadan ve güvenli bir şekilde yapabiliyor. Açıklanan bilgiye göre adaptör Samsung marka bir akıllı telefonu 1 saatte yüzde 100 şarj edebiliyor. Şarj adaptörünün Türkiye’deki fiyatı ise 999 TL.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi