reklamı kapat

POPÜLER

Mcdodo
Mcdodo

Mcdodo’dan Kurban Bayramı’na özel indirim fırsatı; işte detaylar

Kısa bir süre önce hızlı şarj kablolarını satışa sunan Mcdodo, Kurban Bayramı’na özel seçili ürünlerde indirim kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında LED ışıklı hızlı şarj kabloları, tablet kalemleri, hızlı GaN şarjlar, kablosuz kulaklıklar, MagSafe kılıflar ve kablosuz şarjlı araç telefon tutacağı yüzde 20 indirimle satın alınabiliyor. Kullanıcılar bu ürünleri Mcdodo’nun internet sayfası üzerinden satın alabiliyor. Mcdodo’nun MagSafe destekli kılıfı Apple’ın kılıfnda olduğu gibi iPhone 12 veya iPhone 13 telefonlarını MagSafe cihazlar üzerinden kablosuz olarak şarj etmeye imkan tanıyor. İnce ve hafif tasarımıyla dikkat çeken kılıflar optik olarak şeffaf polikarbon ve esnek malzemelerin karışımından üretilmiş durumda.  Türkiye fiyatı 499 TL olan kalem ise Apple’ın tablet kalemiyle aynı özellikleri kullanıcılara sunuyor. Apple’ın kaleminden çok daha uygun bir fiyata sahip olan kalemde kablosuz eşleşme ve şarj özelliği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mcdodo imzalı kablosuz kulaklık uzun pil ömrü sunuyor

Mcdodo’nun ANC destekli kablosuz kulaklığında da indirim fırsatı sunuluyor. Şarj kutusuyla birlikte 6 saate pil ömrü sunan kulaklık 25 saate kadar bekleme süresi vadediyor. iOS, Android ve Windows’lu cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık, cihazlara otomatik bağlanabiliyor. Türkiye’de 100 watt‘lık adaptörünü geçtiğimiz yıl satışa sunan Mcdodo, kısa bir süre önce bu adaptörünü 120 watt‘lık bir adaptörle güncellemişti. Adaptör bir önceki modelde olduğu gibi GaN şarj teknolojisine sahip. Galyum nitrür isimli yarı iletkenle üretilen GaN şarj adaptörü kompakt boyuta sahip olsa da çok hızlı şarj süresi sunuyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın