reklamı kapat

POPÜLER

Kingston IronKey Locker+
Kingston IronKey Locker+ 50
Kingston

Gelişmiş güvenlik önlemleri sunan USB bellek: Kingston IronKey Locker+ 50

Kingston, IronKey Locker+ 50 USB belleğini piyasaya sürdü. Cihaz gelişmiş güvenlik önlemleriyle geliyor. Cihaz, Brute Force parola tahmini saldırılarına ve BadUSB’ye karşı koruma sağlamak için dijital olarak imzalanmış ürün yazılımına sahip.

USB bellek XTS modunda AES donanım şifrelemesi eşliğinde taşıdığı verileri güvenle saklıyor. Cihazda bununla birlikte yönetici ve kullanıcı parola seçenekleri dahil olmak üzere karmaşık ve çoklu parola seçenekleri bulunuyor. Karmaşık mod, dört karakter kümesinden üçünü kullanarak 6-16 karakterden oluşan parolalara izin veriyor. Yeni parola modu sayısal PIN, dizi ve 10 ila 64 karakter uzunluğundaki sözcük listelerine imkan tanıyor. Kullanıcılar belirledikleri parolalarda uluslararası karakterleri kullanabiliyor. Metal bir gövdeyle gelen USB bellekte yerleşik anahtarlık halkası da bulunuyor. Kullanıcılara bu sayede taşıma kolaylığı sunan cihaz Google Drive, OneDrive, Amazon Cloud Drive, Dropbox ve Box gibi servislerle uyumlu şekilde çalışıyor. Bunlar için gereken tüm yazılım ve güvenlik özellikleri sürücüde mevcut olduğundan herhangi bir uygulama yüklenmesi gerekmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kingston IronKey Locker+ 50 belleğin Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Windows ve macOS desteğine de sahip olan cihazın 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri bulunuyor. 5 yıl sınırlı garanti süresiyle gelen USB belleğin Türkiye fiyatları ise henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın