reklamı kapat

POPÜLER

Kingston

Dünyanın en yüksek kapasiteli flaş belleği Türkiye’de

Kingston Digital, geçtiğimiz ocak ayında Las Vegas’ta gerçekleşen CES Fuarı’nda dünyanın en yüksek kapasiteli USB flaş belleğini gün ışığına çıkarmıştı. Şirket, teknoloji dünyası tarafından beğeniyle karşılanan USB belleği DataTraveler Ultimate GT’ı, nihayet Türkiye’de satışa sundu. 1 TB ve 2 TB kapasite seçenekleriyle gelen DataTraveler Ultimate GT, darbelere karşı dayanıklı olması amacıyla çinko alaşımlı metal bir gövdeye sahip. 2 TB’lık modelinde 500 binin üzerinde fotoğraf veya 160 filmin depolanabileceği bellek 70 saatlik 4K kalitesinde videoyu saklayabiliyor.

USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansı sunan bellek, 5 yıl garanti, ücretsiz teknik destek ve Kingston güvenilirliğini beraberinde getiriyor. Kingston Flash Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, konuyla ilgili olarak, “Sürekli büyüyüp gelişen dijital dünyada müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her zaman yeni ve daha iyi depolama çözümleri yaratmak üzere çalışıyoruz. DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcılar artık mobil veri saklama ihtiyaçlarının sınırlarını zorlayabilecek ve video, fotoğraf veya dosyalarını saklamak için küçük bir alanda fazlasıyla yere sahip olacaklar.” dedi.

Teknoloji meraklıları ve yüksek kapasite ihtiyacı duyan profesyonel kullanıcıların beklentilerini karşılayan Kingston DataTraveler Ultimate GT’nin 1 TB’lık kapasiteli modeli 3.785 TL + KDV‘den, 2 TB kapasiteli modeli ise 6310 TL + KDV‘den satışa sunulmuş durumda.