reklamı kapat

POPÜLER

Kingston DataTraveler Max

Hızıyla dikkat çeken USB-C bellek: Kingston DataTraveler Max

Depolama çözümleriyle ses getiren firmalardan Kingston, bu sefer gündeme Kingston DataTraveler Max isimli model ile gelmeyi başardı.

Tam olarak 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama seçenekleriyle hazırlanan Kingston DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2, teknik açıdan özellikle hızıyla dikkat çekiyor.

Her zaman cebinizde taşıyabileceğiz (82.17 mm x 22.00 mm x 9.02 mm) kadar ufak olan ürün, 1.000 MB/s’a varan okuma ve 900 MB/s’e varan yazma hızlarıyla alanında sınırları zorluyor.

USB-C portunu kullandığı için modern yeni dizüstüler için tam uyum getiren model için açıklama yapan firma şunları söylüyor: “Anahtar halkasının ve LED durum göstergesinin eklenmesi, sürücüyü hareket halindeyken depolamaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için ideal hale getiriyor.

Boyutuna göre ulaştığı yazma ve okuma hızları özellikle profesyonel kullanıcıları memnun edecek 12 gram ağırlığındaki DataTraveler Max’in henüz fiyatı açıklanmadı ancak rakamın ürünün kendisi kadar ufak olması olası bile değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kingston DataTraveler Max çok ses getirdi

Kingston Flash Ürün Müdürü Carissa Blegen, model hakkında şunları söyledi: “DT Max, tüketicilerin günümüzün içerik taleplerini oluşturmalarına ve bunlara ayak uydurmalarına olanak sağlamak için endüstri lideri hızlarda ödün vermeyen depolama alanı sunuyor. Müşterilerimizin tanıdığı ve bizden beklediği benzersiz performansı sunarak USB-C flash sürücüler için yeni bir çıta belirlemekten gurur duyuyoruz.”

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti