reklamı kapat

POPÜLER

Mcdodo
Mcdodo
Mcdodo

Mcdodo imzalı hızlı şarj kablolarının Türkiye fiyatları açıklandı

Mcdodo hızlı şarj kablolarını satışa sundu. Renk seçenekleriyle dikkat çeken kablolar aynı zamanda dayanıklı tasarımlarıyla da göze çarpıyor.

Mcdodo’nun Lightning ve USB-C destekli kabloları mobil cihazları 100 watt hızla şarj etmeye olanak tanıyor. Mcdodo’nun patentli power off teknolojisinin kullanıldığı renkli silikon tasarımlı data kabloları Type C’den Type C’ye ve Type C’den Lightning’e 2 farklı girişle sunuluyor. Akıllı kapanma özelliği sayesinde mobil cihazlar tam şarj olduğunda otomatik olarak duruyor. Bu da mobil cihazların aşırı şarj edilmesinin önüne geçiyor. Mcdodo imzalı şarj kablosu her 2 saatte bir telefonun boş olmadığından ve telefon pilinin daha dayanıklı olduğundan emin olmak için akıllı telefonları otomatik olarak şarj edebiliyor. Kabloda kullanılan yüksek kaliteli malzemeler yüksek sıcaklığın pile zarar vermesini önlüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mcdodo imzalı şarj kablolarının Türkiye fiyatları ne kadar?

Su geçirmeyen ve kir tutmayan kablolar en yüksek şarj ve veri senkronizasyonuna sahip. Çevre dostu sıvı silikon malzemesiyle gelen kablolar 1 GB’lık dosyanın 24 saniye içinde aktarılmasını sağlıyor. Kablolarda kullanılan özel malzeme tasarımı bükülme, düğümlenme ve defarmasyonu engelliyor. Satışa sunulan kablolardan CA-1931 ve CA-1932’nin fiyatı yaklaşık 245 TL, CA-1940, CA-1941 ve CA-1942’nin fiyatı ise yaklaşık 255 TL.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın