reklamı kapat

POPÜLER

Volta VS5 elektrikli motosiklet
Volta VS5
Volta

101 km menzil ve 70 km hız sunan Volta VS5 için A101 kampanyası

Volta VS5 elektrikli motosiklet A101‘e geliyor. 30 Haziran‘da piyasaya sunulacak motosikletin fiyatı 34.999 TL olacak. Elektrikli motosikletin mevcut satış fiyatı ise 44.490 TL. Saatte maksimum 70 kilometre hıza ulaşabilen motosiklette 3.000 watt’lık motor bulunuyor.

Pili tam olarak şarj edildiğinde 101 kilometre menzil sunan araçta yüksek kapasiteli batarya yer alıyor. Bu batarya çıkarılabilir bir yapıda olduğu için kullanıcılar bataryayı evlerinde de şarj edebiliyor. Motosiklette bununla birlikte akıllı batarya yönetim sistemi kullanılıyor. VS5 bu sayede kullanıcılara dengeli şarj imkanı sağlıyor.

Ön ve arka tarafında disk fren sisteminin yer aldığı motosiklette otomobillerde olduğu gibi hız sabitleme özelliği de yer alıyor.  96 kilogram ağırlığındaki motosiklet 165 kilogram taşıma kapasitesi sunuyor. Yüksek tırmanma kapasitesine sahip olan aracın önünde ve arkasında LED far yer alıyor.  Elektrikli bisiklet modellerinde olduğu gibi bu modelde de LCD gösterge mevcut. Bu gösterge sayesinde kalan menzil veya yapılan hız değeri kolayca görülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VS5 elektrikli motosiklet uzun menzili ve performansıyla göze çarpıyor

Dahili arka çantayı bünyesinde barındıran motosiklette üç kademeli elektronik vites sistemi yer alıyor. Uzun menzile ve yüksek hıza sahip bir elektrikli motosiklet satın almayı düşünüyorsanız Volta VS5 için yapılan kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın