reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S6 android tablet
Samsung Galaxy Tab S6 android tablet
Samsung Galaxy Tab S6 android tablet
Samsung Galaxy Tab S6 android tablet
Samsung Galaxy Tab S6 android tablet

En gelişmiş Android tablet Samsung Galaxy Tab S6 için üzen detay

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un üst düzey Android tablet modeli Samsung Galaxy Tab S6 için kilit bir teknik detay paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde resmi basın görselleri sızan Samsung Galaxy Tab S6 için pil bilgisi de paylaşıldı. Resmi bir kaynakta ortaya çıktığı kadarıyla gelişmiş Android tablet, 6.840 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu biraz üzücü çünkü modelin yerini aldığı Galaxy Tab S4 7.300 mAh pil ile geliyordu. Burada pil kapasitesini ufaltmayı tercih eden Samsung, cihaza 15W hızlı şarj yerleştirilmiş. Bu akıllı telefon tarafındaki hızlar düşünüldüğü zaman oldukça düşük görünüyor. Firma önümüzdeki ay tanıtılacak Galaxy Note 10 ailesinde tam 45W seviyesine kadar çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy Tab S6 hakkında diğer bilgiler ise şöyle. Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan model, gücünü 7 nm Snapdragon 855 işlemciden alıyor. 6 GB RAM’e sahip olacağı ve kutusundan Android Pie ile çıkacağı belirtilen Android tablet, 10,5 inç bir ekran üzerine kuruluyor. 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleri bulunan cihaz, üç farklı renkte hazırlanmış ve WiFi ile LTE olmak üzere iki farklı versiyona sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6 ilginç bir tasarım detayına sahip

Tablet ilk bakışta daha önce de söylediğimiz gibi direkt olarak Apple’ın yeni nesil iPad Pro’larını akıllara getiriyor. İnce çerçevelere sahip model, arkasındaki stylus kalem ile dikkat çekiyor. Tabletin arkasında beraberinde geleceği tahmin edilen kalem için bir oyuk bulunuyor. Bu oyukta manyetik olarak duran ve şarj edilebilen kalem, bu konuda gerçekten ilginç bir yol izlendiğini gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 10 için gelen ilk video