reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6

Gelişmiş Samsung Galaxy Tab S6 modelinden önemli yeni bilgiler geldi

Galaxy Note 10 ailesiyle beraber tanıtılacak üst düzey gelişmiş Android tablet modeli Samsung Galaxy Tab S6 için yeni bilgiler geldi.

Samsung Galaxy Tab S6, hakkında artık gerçek anlamda bilinmedik detay kalmadı. Kısa süre önce klavyeli kılıfıyla görüntülenen tablet, yeni bilgiler ile eskileri harmanladığımız zaman 10,5 inç 2K çözünürlükte AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü 7 nm Snapdragon 855 işlemciden ve 6 GB / 8 GB RAM’den alan tablet, 128 GB / 256 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. WiFi ile LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan model, daha önce söylendiği gibi 6.840 mAh değil 7.040 mAh pil ile yolda bulunuyor. Gelişmiş tabletin önünde 8 megapiksel F2.0 kamera, arkasında ise 13 megapiksel F2.0 + 5 megapiksel F2.2 çiftli kamera sistemi bulunuyor. Üç farklı renk seçeneği bulunan tablet, arkasındaki oyukta taşınacak bir S-Pen kaleme de sahip. Söylendiği kadarıyla bu kalem tek şarjla 6 saatlik bir kullanım getiriyor. Ekrana dokunmadan kontrol imkanı bulunan kalemin, bu modda ise sadece 30 dakika boyunca görev yapabildiği söyleniyor. AKG imzalı dörtlü bir hoparlör sistemi taşıyan Galaxy Tab S6, 244.5 x 159.5 x 5.7mm boyutlarında ve 420 gram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6, Android tablet dünyasının en iyisi olmaya aday

Yeni nesil Apple iPad Pro’ların karşısına çıkacak modelin, halen fiyatı hakkında açıklanmış bir detay bulunmuyor. Ancak fiyatın düşük olması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 10 için gelen ilk video