reklamı kapat

POPÜLER

Brabus 800 Black & Gold Edition G63
Brabus 800

789 beygirlik Brabus 800 Black & Gold Edition G63 ile tanışın

Mercedes’in orijinal modifiye ve motor servisi olan Brabus, daha önce olduğu gibi yine sıra dışı bir otomobile daha imza attı. Mercedes-Benz iş birliğinde geliştirilen Brabus 800 Black & Gold Edition G63, hem performansı hem de tasarımıyla fark yaratıyor.

Kaputun altına bakıldığında 4 litre hacimli AMG V8 motora çift turbo sisteminin geldiğini görüyoruz. Brabus tarafından bu iyileştirme araca 789 beygirlik güç ve 1.000 Nm tork sağlıyor. Saatte 100 kilometre hıza 4,2 saniyede ulaşabilen aracın saatte ulaşabileceği maksimum hız ise 240 kilometre. Hem iç hem de dış mekan tasarımında siyah ve altın detayların göze çarptığı araçta agresif bir görünüm sağlayan ön spoyler dikkat çekiyor. Modelin arkasına bakıldığında ise yedek lastiğin ve muhafazasının yer almadığını görüyoruz. 23 inçlik Brabus imzalı jantların yer aldığı araçta fren kaliperlerinin altın renginde olduğunu belirtelim. Standart bir G-Serisi’nde gümüş veya alüminyum olan her yüzey bu modelde altın kaplamaya dönüştürülmüş durumda. Siyah renkte koltuklarda özel deri döşemeler kullanılıyor. Arka tarafta yolcular, aydınlatma dahil kabin ayarlarını yapmak için dokunmatik yüzeyli orta konsoldan yararlanabiliyor.  Orta konsolda bir kilit kasasının bulunduğunu da söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brabus 800 Black & Gold Edition G63 satış fiyatı ne kadar?

Brabus imzalı aracın satış fiyatı ve araçtan kaç adet üretileceği ise henüz belli değil.Aracın fiyatı netlik kazanmasa da yüksek fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Şehirli canavar Ferrari Roma ile tanışın