reklamı kapat

POPÜLER

Super Soco TSx elektrikli motosiklet
Super Soco TSx elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet dünyasına giriş modeli: Super Soco TSx

Elektrikli motosiklet dünyasına dahil edilen en yeni modellerden birisi de Super Soco TSx oldu. İşte detayları ve satış fiyatı.

Super Soco TSx modeli, elektrikli motosiklet dünyasının giriş seviyesi temel modelleri arasında yer alıyor. Modern görünen bir tasarıma sahip olan ve iki kişilik tasarlanan motosiklet, söylendiği kadarıyla arkasına konumlandırılan 1.9 kW gücündeki Bosch imzalı bir elektrik motoru üstüne kuruluyor. Bu motor ile 72 km/s hıza rahatlıkla çıkabilen motosiklet, görebileceğiniz üzere uzun yola yönelik bir çözüm oluşturmuyor. Şehir içi içinse teknik altyapısı fazlasıyla yeterli görünen Super Soco TSx, hızını istenirse elektronik olarak 45 km/s seviyesine limitleyebiliyor. Toplam ağırlığının 70 kg kadar olduğu aktarılan modern model, tek pil paketiyle 40 km yol yapabiliyor. Bu da yine şehir için kullanım için fazlasıyla yeterli görünüyor. Ayrıca modele menzili 80 km‘ye çıkan çift pil de takılabiliyor. Elbette alanda çok daha fazla menzil sunan rakipler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Super Soco TSx elektrikli motosiklet dikkat çekiyor

Gidonunda hız, menzil ve pil konusunda bilgiler veren temel bir ekran yer alan motosikletin, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 3.600 dolarlık bir fiyat bulunuyor. Farklı renk seçenekleri bulunan elektrikli motosiklet, sportif çizgisiyle özellikle gençler tarafından tercih edilecek modeller arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Tam 200 km menzil sunan elektrikli bisiklet