reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli arazi kaykayı

Eğlencede sınır tanımayan elektrikli arazi kaykayı [Video]

Günümüzde birçok gündelik kullanıma yönelik elektrikli kaykay bulunuyor. Şimdi ise karşımıza güçlü Cycleagle elektrikli arazi kaykayı çıkıyor.

Indiegogo’da aradığı ufak çaptaki desteği bularak dikkat çekmeyi başaran Cycleagle elektrikli arazi kaykayı, kaykay eğlencesini tam anlamıyla araziye getiriyor. Dört adet güçlü süspansiyona bağlı dört arazi lastiğine sahip model, aktarıldığı kadarıyla dört adet 1.000 watt motoruyla çok yüksek performans sunabiliyor. Çıkarılabilir pil paketiyle tek şarjla 22,5 km yol yapabilen ve 43 km/s hıza çıkabilen araç, beraberinde gelen kablosuz kontrolcü ile yönetiliyor. Havacılık sınıfı alüminyum malzemeden üretilen ve karbon fiber koruyucu katmanlar ile donatılan kişisel eğlence aracı, bu açıdan oldukça sağlam görünüyor. Bir geri vitesle dahi donatılan Cycleagle elektrikli arazi kaykayı, 15 5mm yerden yüksekliğe sahip olduğundan sadece yol değil kayaların üstünden dahi geçilebilmesine imkan tanıyor. Gerçekten oldukça eğlenceli görünen ürün, toplam 19,5 kg ağırlığa sahip. Aracın bir de daha uygun fiyatlı 2 motorlu versiyonu bulunuyor. Bu versiyon içinse 17,5 kg ağırlık açıklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cycleagle elektrikli arazi kaykayı ucuz değil

Zaten böyle bir modelin ucuz olmasını da beklemek olmazdı. Modelin planlanan satış fiyatı 2 çeker versiyon için 2.700 dolar, 4 çeker için 3.700 dolar seviyesinde yer alıyor. Ancak ürün Indiegogo üstünden şu an 1.480 dolar ve 1.980 dolar bağış ile alınabiliyor.

elektrikli arazi kaykayı