reklamı kapat

POPÜLER

WowGo AT2 elektrikli kaykay

Gücüyle dikkat çeken her yola uygun elektrikli kaykay

Elektrikli bisiklet ve elektrikli motosiklet yanında son dönemde elektrikli kaykay modellerinin de sayısı artmaya başladı. Bu sefer WowGo AT2 karşımızda.

Geleceği oluşturan elektrikli kişisel ulaşım araçlarından olan WowGo AT2, her türlü yol koşulunda gidebilmesi için tasarlanmış bir elektrikli kaykay. Toplam 3.000 W (2 x 1,500 W motor) gibi çok yüksek bir güce sahip olan model, açıklandığı kadarıyla 40 km/s hıza çıkabiliyor. Böyle bir model için fazlasıyla yeterli olan bu hızı araç 175 x 50mm lastikler ile yola aktarıyor. Bu büyük lastikler sayesinde yerden oldukça yüksek olan yani toprak yolda da rahatlıkla gidebilen yeni nesil kaykay, 35 km’ye kadar menzil getiren 500 Wh pil paketini tam altında taşıyor. Pil paketi sürüş kalitesini artırmak adına ana gövdesi gibi esnek tasarlanan kaykay, tahmin edebileceğiniz üzere suya karşı dayanıklı. OLED ekrana sahip bir kablosuz kontrolcü ile gelen WowGo AT2 elektrikli kaykay, şu an için 999 dolara satılıyor. Fiyatın daha sonra 1.099 dolar olacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli kaykay pazarında WowGo AT2 gibi başka güçlü seçenekler de var

Bunlardan birisi Indiegogo’da aradığı ufak çaptaki desteği bularak dikkat çekmeyi başaran Cycleagle elektrikli arazi kaykayı olmuştu. Dört adet güçlü süspansiyona bağlı dört arazi lastiğine sahip model, aktarıldığı kadarıyla dört adet 1.000 watt motoruyla çok yüksek performans sunabiliyor. Çıkarılabilir pil paketiyle tek şarjla 22,5 km yol yapabilen ve 43 km/s hıza çıkabilen araç, beraberinde gelen kablosuz kontrolcü ile yönetiliyor. Havacılık sınıfı alüminyum malzemeden üretilen ve karbon fiber koruyucu katmanlar ile donatılan kişisel eğlence aracı, bu açıdan oldukça sağlam görünüyor. Bir geri vitesle dahi donatılan Cycleagle, 15 5mm yerden yüksekliğe sahip olduğundan sadece yol değil kayaların üstünden dahi geçilebilmesine imkan tanıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da yeni elektrikli scooter modellerinden