reklamı kapat

POPÜLER

tek tekerlekli kaykay

Tek tekerlekli elektrikli kaykay modelini arazide gösteren video [İzle]

Geçtiğimiz dönemde karşımıza çıkan tek tekerlekli kaykay modeli InMotion V11 için dikkat çeken bir video ortaya çıkmış durumda.

Tek tekerlekli kaykay InMotion V11, şehir içi ulaşımında sınırları zorlayan bir araç. Ancak bu modelin bazılarına çok inandırıcı gelmeyen arazi kabiliyeti de bulunuyor. İşte bunun için firma tarafından yayımlanan yukarıda izleyebileceğiniz video, V11’in ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor, güç ve sağlamlığını kanıtlıyor. Direkt olarak üstüne çıkarak kullanılabilen bu kendi dengesini kendi kurabilen model, tam 3.000W gücünde bir motora sahip. Bu motor ile araç tam 50 km/s hıza çıkabiliyor. 72V 1.42 kWh pil paketiyle 90 km kadar menzil sunabilen InMotion V11, 70mm hareket esnekliği bulunan süspansiyon sistemiyle konforlu bir yolculuk sunuyor. Bünyesinde gece kullanımı için aydınlatma sistemleri olan elektrikli kaykay, yerleşik bir bacağa sahip ve üst kısmındaki bölümden rahatlıkla kaldırılarak taşınabiliyor. Toplam ağırlığı 27 kg olarak açıklanan InMotion V11, yüksek noktalardan yapılacak ciddi zıplamalara da dayanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

InMotion V11 her koşulda yol alabilecek bir tek tekerlekli kaykay

Modelin yurt dışı satış fiyatı 1.999 dolar gibi yüksek bir seviyede yer alıyor. Ancak aracın benzersiz sağlamlığı ve gücünü bulunuyor. Bu açıdan en iyisini isteyenlere hitap eden InMotion V11, umuyoruz günün birinde Türkiye’de de aktif olarak satılır.

İlginizi Çekebilir

Hemen yer yeri katlanabilen ilginç bisiklet modeli