reklamı kapat

POPÜLER

tek tekerlekli kaykay

Gücüyle dikkat çeken yeni tek tekerlekli kaykay

Çok fazla gündeme gelmiyor olsa da tek tekerlekli kaykay modelleri de geliştiriliyor. Bu sefer karşımızda performansı iddialı elektrikli InMotion V11 var.

Elektrikli bisiklet ve elektrikli motosiklet modelleri yanında elektrikli tek tekerlekli kaykay modelleri de pazarın bir parçası durumunda. İşte bu modellerin en yenisi InMotion V11, şehir içi ulaşımında sınırları zorluyor. Direkt olarak üstüne çıkarak kullanılabilen bu kendi dengesini kendi kurabilen model, tam 3.000W gücünde. Yani oldukça yüksek bir gücü bulunan kişisel ulaşım aracı, 3.000W elektrikli motoru ile tam 50 km/s hıza çıkılmasına imkan tanıyor. 72V 1.42 kWh pil paketiyle 90 km kadar menzil sunabilen araç, 70mm hareket esnekliği bulunan süspansiyon sistemiyle konforlu bir yolculuk sunuyor. Bünyesinde gece kullanımı için aydınlatma sistemleri olan tek tekerlekli kaykay, yerleşik bir bacağa sahip ve üst kısmındaki bölümden rahatlıkla kaldırılarak taşınabiliyor. Toplam ağırlı 27 kg olarak açıklanan InMotion V11, yüksek kaliteli malzemelerin de etkisiyle ucuz bir seçenek oluşturmuyor.

InMotion V11 gerçekten ses getiren bir tek tekerlekli kaykay

Evet maalesef yüksek kalitenin getirisi yüksek fiyat etiketi oluyor. Modelin haziran ayı sonunda 1.500 dolardan satışa çıkacağı aktarılıyor. Sınıfının en iddialı seçeneklerinden birisi olan bu kaykay, bakalım gerçek kullanımda nasıl bir performans gösterecek?

İlginizi Çekebilir

Hemen yer yeri katlanabilen ilginç bisiklet modeli