reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Essential

Xiaomi Mi Essential elektrikli scooter fiyatı en düşük seviyede

Xiaomi ürünlerinde yapılan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Bir satış kanalı tarafından yapılan kampanya kapsamında piyasa fiyatı 3.799 TL olan Xiaomi Mi Essential elektrikli scooter’ın fiyatı düştü. Şu anda 2.535 TL’ye satın alınabilen araç, şu sıralar scooter almayı düşünenlerin ilgisini çekeceğe benziyor.

Pro modelinde olduğu gibi katlanabilir bir tasarıma sahip olan scooter bu sayede kullanım kolaylığı sunuyor. Tam dolu pille 20 kilometreye varan menzil vadeden scooter’ın net ağırlığı ise 12 kilogram. Saatte maksimum 20 kilometre hıza ulaşabilen Xiaomi Mi Essential, IP54 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı. Yaya, standart ve spor modu olmak üzere üç farklı moda sahip olan scooter’da modlar arasında geçiş yaparak hızı sınırlandırmak veya hızı artırmak mümkün. Scooter, spor modu ile yüzde 20 eğimli yollardan çıkabilmeye de olanak sağlıyor. Üzerinde yer alan dijital ekranı sayesinde hız limiti ve güç göstergesi görülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Essential mobil cihazlara destek veriyor

Ayrıca Bluetooth bağlantısı yardımıyla telefonlara kurulan Mi Home üzerinden de ilgili verilere erişilebiliyor. Xiaomi Mi Essential scooter 5 saatte şarj edilebiliyor. Maksimum 100 kilograma kadar destek sunan elektrikli scooter sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Eğer şu sıralar bir scooter arayışı içerisindeyseniz bu kampanyaya göz atmanızda yarar var.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil