reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential
Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essentia

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential için indirim fırsatı; işte scooter’ın yeni fiyatı

Xiaomi’nin giriş seviyesi kullanıcılarına yönelik geliştirdiği elektrikli scooter modelinde indirim yapıldı. 3.599 TL‘lik fiyat etiketi etiketi sunan Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential yapılan indirimle birlikte fiyatı 2.696 TL‘ye düştü. Ailenin en iddialı üyesi olan Pro modeli uzun menziliyle (maksimum 45 kilometre) dikkat çekerken Essential, daha kısa bir menzil vadediyor.

Advertisement

Pili tam olarak şarj edildiğinde 20 kilometrelik bir menzil sunan Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential, IP54 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı. Yaya, standart ve spor modu olmak üzere üç farklı moda sahip olan scooter’da modlar arasında geçiş yaparak hız sınırlandırılabiliyor veya hız artırılabiliyor. Scooter, spor modu ile yüzde 20 eğimli yollardan çıkabilmeye de olanak sağlıyor. Üzerinde yer alan dijital ekranı sayesinde hız limiti ve güç göstergesi görülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Essential kaç saatte şarj oluyor?

Ayrıca Bluetooth bağlantısı yardımıyla telefonlara kurulan Mi Home üzerinden de ilgili verilere erişilebiliyor. Xiaomi Mi Essential scooter 5 saatte şarj edilebiliyor. Maksimum 100 kilograma kadar destek sunan elektrikli scooter sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Gövdesinde alüminyum malzemenin tercih edildiği scooter 12 kilogram ağırlığında.Kinetik enerji geri kazanım sistemi de geliştirilmiş durunda. Sürüş sırasında fren yaparken veya gazı bırakırken, enerji dönüşümü daha verimli oluyor. Bu da pil ömrünü uzatıyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de açılan Android telefon temelli deprem sistemi