reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra ve OnePlus 8 Pro hız testinde karşı karşıya [Video]

Xiaomi Mi 10 Ultra modeli ile OnePlus 8 Pro hız testinde karşı karşıya geldi. Sahip olduğu özelliklerle Android’de dikkat çeken modeller arasında yer alan telefonlar performanslarıyla fark yaratıyor.

Rakipleriyle kıyasladığında daha uygun fiyata güçlü performans vadeden telefonları TechNick isimli YouTube kanalı karşı karşıya getirdi. Paylaşılan videoya bakıldığında uygulama açılış sürelerinde OnePlus 8 Pro’nun daha başarılı olduğu görülüyor. Çoğu uygulama açılışında OnePlus 8 Pro rakibi Xiaomi Mi 10 Ultra’yı geride bırakıyor. OnePlus 8 Pro’da UFS 3.0, Mi 10 Ultra modelinde ise UFS 3.1 depolama çözümü bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 Ultra sunduğu özellikler neler?

4.500 mAh pile ve pili 40 dakikada dolduran 50W hızlı kablosuz şarj ve 10W ters kablosuz şarj desteği de sunan Mi 10 Ultra, önde 20 megapiksel megapiksel selfie kamerası taşıyor. Arkada ise spesifik olarak 48 megapiksel ana, 12 megapiksel telefoto, 48 megapiksel telefoto ve 20 megapiksel ultra geniş açı kameralarından oluşan dörtlü kurulum bizleri karşılıyor.

OnePlus 8 Pro sunduğu özellikler neler?

Telefonun arkasında dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Burada 48 megapiksel ana + 48 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x optik zoom sunan telefoto + 5 megapiksel özel renk kamerası / filtresi yer alıyor. Lazer otomatik netlemeli modelin önünde ise 16 megapiksel kamera bulunuyor.

İlgili video