reklamı kapat

POPÜLER

AirTags

Firmalar Apple AirTags ve yeni AirPods aksesuarları için hazır

Apple tarafından uzun süredir beklenen Apple AirTags takip aksesuarı yüzde 99 ihtimalle bu akşam geliyor. Ayrıca yeni AirPods da yolda.

Tile modelleri ve Samsung SmartTag rakibi takip aksesuarı Apple AirTags, çok merak edilen ürünler arasında yer alıyor.

Dediğimiz bu akşam düzenlenecek etkinlikte gelmesi beklenen ürün, kişilerin belirli aksesuarlarını kaybetmemek / geride bırakmamak adına takip edebilmesine imkan tanıyacak.

İşte bu ürün için Apple dışındaki firmalar birçok taşıma kılıfı / aksesuarı hazırlıyor. Şimdiye kadar birçok seçenek ortaya çıkmış durumda. Son çıkanlar da sayfada yer alıyor.

Bu aksesuarlar hazırlanıyor çünkü sızıntılara göre AirTags üzerinde yerleşik bir anahtarlık bağlantısı / normal bağlantı bölümü yer almıyor.

Kaynaklar ürünün yaklaşık olarak 39 dolara satılacağını aktarıyor. Bu fiyat çoğu kişi ve rakipler üzerinden biraz yüksek bulunuyor. Ayrıca bu ürün için birçok aksesuar da zorunlu olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirTags Türkiye’de de satılacaktır

Ancak tekrardan belirtelim bu henüz kesin değil. Apple biliyorsunuz HomePod modellerini Türkiye pazarına kesinlikle getirmiyor. Bu açıdan AirTags’in de Türkiye’yi es geçme ihtimali düşük de olsa bulunuyor.

Bu arada yeni AirPods için de aksesuarlar çıkıyor. Onlardan bir tanesi olan kılıfı aşağıdaki tweet içerisinde görüyorsunuz. Yeni AirPods, AirPods Pro’yu andırıyor ancak silikon bir uç kullanmıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni kablosuz kulaklık modeli