reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook X Pro 2021

Huawei MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Huawei, Türkiye’deki ürün gamının büyütmeyi sürdürüyor. Bu sefer Huawei MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta sunuldu. İşte detaylar;

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre Huawei MateBook X Pro 2021, gri renkli versiyonu ile 512 GB depolama alanı getiriyor ve 17.999 TL satış fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

Yeşil renkli versiyon ise 1 TB depolama alanına sahip ve 18.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Her iki versiyonla tüketicilere Huawei AF30 Bluetooth Mouse, Huawei CD dizüstü bilgisayar çantası ve Huawei AX3 çift işlemcili Wi-Fi router hediye ediliyor.

Üzerinden geçmek adına MateBook X Pro 2021, 3K 13,9 inç LTPS ekran ve yüzde 91 ekran-gövde oranıyla geliyor. Model gücünü Intel’in 11. jenerasyon Core i7 işlemciden alıyor. Grafik tarafında işlemciye entegre Iris Xe kullanılıyor.

16 GB donatılan modern tasarımlı dizüstü, yerleşik olarak NFC ile geliyor ve Thunderbolt 4 desteğini de taşıyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 ile WiFi 6 kullanan MateBook X Pro 2021, güncellenmiş bir soğutma ve touchpad birimine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook X Pro 2021, fiyatıyla herkese hitap etmiyor

Yeni model aktarıldığı kadarıyla mahremiyeti de koruyor. Kullanıcının dizüstü bilgisayarını tek bir kolay adımda açmasına olanak tanıyan Parmak İzi Güç Düğmesi, bilgisayarı açmayı hızlı ve güvenli hale getiriyor.

Klavye üzerindeki gömme kamera, ekranın daha geniş bir görüntü sunmasını sağlarken gizliliği ve mahremiyeti korumaya da yardımcı oluyor. Bu gizli kamera uzun süredir kullanımda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın