reklamı kapat

POPÜLER

Honor 50 Pro Plus

Honor 50 serisi geliyor; işte tarih ve ilk bilinen detaylar

Huawei’nin geçtiğimiz aylarda satmak zorunda kaldığı Honor, yeni bir seri için hazırlık yapıyor. Firmadan çok yakında Honor 50 serisi geliyor.

Dediğimiz gibi artık Huawei’den bağımsız olarak yoluna devam eden Honor, kısa süre önce Huawei P50 ailesinden önce karşımıza Honor 50 modeli ile çıkacak bilgisi gündem olmuştu.

GSMArena‘dan gelen yeni bilgilere göreyse önümüzdeki ay (Mayıs) direkt olarak bir Honor 50 serisi geliyor. Yani bir değil birden fazla model için hazırlık yapılıyor.

Telefonlar için şimdilik çok fazla bilgi yok. Ancak Honor 50’nin arkası sayfada gördüğünüz tasarımı taşıyor.

Burada iki tane büyük halka bir araya geliyor. Üstteki halkanın içerisinde sadece bir tane, alttakinin içerisinde ise iki tane kamera bulunuyor. İki halkanın arasına da flaş konumlandırılmış durumda.

Huawei P50 serisiyle uyumlu olması adına “30” takısından direkt olarak “50” takısına geçiş yapan firma, Honor 50’yi yüksek ihtimalle bir amiral gemisi olarak geliştiriyor. Ancak bu halen kesinleştirilemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 50 serisi dikkat çekmeyi başaracak

Bu arada Honor’dan çok daha merak uyandıran başka bir telefon da geliyor. Bu daha önce de aktardığımız telefon da bir katlanabilir model. Firmanın ilk katlanabilir telefonu kaynaklara göre 2021’in ikinci yarısında kesin olarak geliyor.

Olası ismi Magic X olan bu telefonun, yakında detaylanması bekleniyor. Katlanabilir tarafa 2021’de ilk adım atan isimlerin en büyüğü ise Xiaomi olmuştu.

Yakında Xiaomi, Huawei ve Samsung gibi katlanabilir telefon satan firmalar karşısına katlanabilir pazar özelinde Vivo ve OPPO da dahil olacak.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın