reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Yeni iPad’lerin tanıtım tarihi belli oldu

Apple, kısa bir süre önce haziran ayında gerçekleştireceği etkinliğin tarihini duyurmuştu. Şirket, Dünya Geliştiriciler Konferansı‘nın bu yıl 4-8 Haziran tarihleri arasında San Jose’de yer alan McEnery Kongre Merkezi’nde yapılacağını belirtmişti. Şirketin paylaştığı bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden Apple, bir sürpriz yaptı ve yeni bir etkinlik gerçekleştireceğini açıkladı. 

Apple tarafından basın mensuplarına davetiyeler göndermeye başlayan şirket, 27 Mart’ta  öğrenciler ve öğretmenlere hitap edecek bir etkinlik gerçekleştirecek. Öğretmenler ve öğrenciler için yaratıcı yeni fikirler hazırladıklarını belirten Apple, etkinlikte ne tanıtacağını ise açıklamadı. Apple’a yakın kaynaklar bu etkinlikte yeni iPad Pro ile birlikte yeni Apple Pencil’ın tanıtılma ihtimali kuvvetle muhtemel. Chicago şehrinde gerçekleşecek etkinlikte Apple’ın ince ekran çerçevesine sahip yeni iPad modellerini tanıtacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad’ler yolda

iPhone X ile hayatımıza giren Face ID’li iPad’lerin tanıtılma olasılığı da mevcut. Apple’ın mart ayının sonunda gerçekleştireceği etkinlikteki tüm detayları sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

YORUMLAR