reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Tüm zamanların en çok izlenen fragmanı 24 saat içinde değişti

Marvel’ın son bombası Avengers Infinity War‘un fragmanı uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. İşte heyecan uyandıran bu fragman 24 saat içinde büyük bir rekora imza attı!

Onuncu yılını kutlayan Marvel Sinematik Evreni önümüzdeki sene tüm kahramanları bir araya getirecek olan Avengers Infinity War ile karşımıza çıkacak. Heyecan uyandıran bu filmin fragmanı için bile oldukça uzun bir süre beklememiz gerekti. Fakat görünen o ki beklediğimize değdi.

Başlangıcı rekorla yaptı

Yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo’nun üstlendiği üçüncü Avengers filmi daha ilk fragmanıyla önemli bir rekora imza attı. Büyük bir kitle tarafından beklenen bu tanıtım 24 saat gibi kısa bir sürede 230 milyon izlenme sayısına ulaştı. Böylece ilk 24 saat içinde en fazla izlenen film fragmanını unvanını rahatlıkla ele geçirdi. Rekor daha önce Andy Muschietti‘nin yönettiği IT filmindeydi. Gişede büyük başarı eldeden gerilim filminin fragmanı 197 milyon kez izlenerek zirveye oturmuştu. Avengers Infinity War’un tahtı ele geçirmesi ise uzun sürmedi.

Bu büyük başarının ardından Marvel sosyal medya üzerinden bir teşekkür mesajı paylaştı.  Twitter’dan paylaşılan mesajda şu sözler yer alıyor: “24 saat içinde 230 milyon izlenmeyle Avengers Infinity War’u tüm zamanların en fazla izlenen fragmanı yapan evrenin en harika hayranlarına teşekkür ederiz. Hepinizle 4 Mayıs’ta görüşmek üzere!”

Bu tweette her ne kadar 4 Mayıs’ta görüşmek üzere dense de, Avengers Infinity War Türkiye’de 27 Nisan’da gösterime girecek.