reklamı kapat

POPÜLER

2020 Mercedes E-Serisi

Yeni Mercedes E-Serisi bu kez AMG paket üzerinden ortaya çıktı

Kısa süre önce kamuflajlı temel parçaları üzerinden karşımıza çıkarılan yeni Mercedes E-Serisi, makyaj niteliğinde değişimleriyle elini bir hayli güçlendirecek.

Ocak ayı itibarıyla ilk resmi detaylarını almaya başladığımız 2020 Mercedes E-Serisi için sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. CES 2020 kapsamında markanın resmi kaynakları tarafından paylaşılan görsellerin ardından tasarım noktasında elde edeceği değişimleri görmeye başladığımız yeni model için bu kez sızıntı nitelinde parçalar karşımıza çıkıyor. 2021 model yılıyla gelmesi beklenilen AMG paketli versiyonu barındıran bu detaylarda, E-Serisi’nin hiç olmadığı kadar modern ve sportif hatlara bürünüşüne bir kez daha tanık oluyoruz. Özellikkle aracın yeni ızgara ve burun tasarımı bu noktada ön plana çıkarken, arka bölümdeki karaterin oturaklı yapısıyla yola devam ediliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes E-Serisi yeni bir kullanıcı kitlesini de çekebilir

AMG E63 veya E63 S olduğu tahmin edilen modelle ilgili ortaya çıkan fotoğraflarda ön bölümdeki burun yapısı kadar arka tarafta da temel dinamik değişimleri bizleri karşılıyor. Yeni egzoz ve tampon yapısıyla birlikte gece sürüşlerinde farkını hissettirecek olan LED stop tasarımının da hakkını teslim etmek gerek. Aileye eklenecek yeni hibrit motor seçenekleriyle birlikte E-Serisi için ortaya 7’den fazla opsiyon çıkıyor. 270 beygir güçle hizmet eden 2.0 litrelik dört silindirli motorun EQ Boost desteğiyle yolda olacağını biliyoruz. Altı silindirli motorda ise 48V mimarisine sahip hibrit sistem 370 beygire dayanan bir güçle karşımıza çıkacak. Önümüzdeki günlerde netleşecek olan süreçle ilgili detaylar LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé