reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes E-Serisi

Yeni Mercedes E-Serisi ilk kez göründü; işte detaylar

22 Ocak 2020

2020 model yılıyla birlikte çok daha modern bir yüz kazanacak olan Mercedes E-Serisi, teknolojik destekleri ve motor seçenekleriyle de iddialı.

Uzun süredir geliştirme sürecinde prototip versiyonu üzerinden detaylara konu olan yeni Mercedes E-Serisi için ilk ciddi adım atıldı. 2020 model yılıyla birlikte makyaj niteliğindeki değişimlerle kullanıcıların karşısına çıkarılacak olan model, ön gösterim niteliğindeki görselleriyle karşımıza çıkıyor. Üzerinde kamuflajlar yer almasına karşın beraberinde getireceği tasarımsal farklılıkları net şekilde hissettiren paylaşımlarda, markanın yeni kimliğini de kolaylıkla ayırt edebiliyoruz. Bu değişimlerin sadece dış tasarımla sınırlı kalmayacağını tahmin etmek çok zor değil.2020 Mercedes E-Serisi için detaylara yansıyanlar
Son dönemlerdeki yeni model ürün gamını takip edenlerin kolaylıkla hissedeceği değişimlerle karşımıza çıkan E-Serisi, bu sayede çok daha modern bir karaktere bürünüyor. Ön bölümde ızgara, ışıklandırma grubu ve tampon gibi temel dinamiklerin tamamında çok dominant şekilde yansıtılan güncellemeler, arkada da benzer eğride seyredecek. Kokpit konusu da yine A-Serisi‘nden başlayıp ailenin en üst noktasına kadar yansıtılan yapıyla tamamlanacak. Mercedes’ten gelen bilgilerin devamında motor konusu da satır başları arasında. Aileye eklenecek yeni hibrit motor seçenekleriyle birlikte ortaya 7’den fazla opsiyon çıkıyor. 270 beygir güçle hizmet eden 2.0 litrelik dört silindirli motor EQ Boost desteğiyle yolda olacak. Altı silindirli motorda ise 48V mimarisine sahip hibrit sistem 370 beygire dayanan bir güçle karşımıza çıkıyor. Bu yıl içerisinde satış sürecinin başlamasını beklediğimiz yeni E’nin tanıtım tarihi ise henüz netlik kazanmış değil.

İlginizi çekebilir

Mercedes’ten Avatar ilhamlı konsept