reklamı kapat

POPÜLER

2021 Mercedes S-Serisi

Multimedya tanıtımına saatler kalan 2021 Mercedes S-Serisi için son detaylar

İlk olarak multimedya sistemi üzerinden tanıtımı gerçekleştirilecek olan 2021 Mercedes S-Serisi, makyaj kapsamında hissedilir şekilde modernize edilecek.

2021 Mercedes-Benz S-Serisi, test süreci ve casus fotoğrafları derken pek çok kez gündeme gelerek yavaş yavaş dinamiklerini ortaya koymaya başlamıştı. Yeni model yılıyla birlikte geçireceği değişimlerin de bu çerçevede kendisini göstermeye başladığı araçla ilgili önemli bir tanıtımyarın gerçekleştirilecek. Dijital etkinlik üzerinden tüm dünyanın karşısına çıkarılacak olan model için kısa süre önce resmi kaynaklar da harekete geçti. İçerisinde barındıracağı MBUX bilgi-eğlence sistemi üzerinden. çözülmeye başlayacak olan yeni S-Serisi, aslında kendinden sonra gelecek modellere de ışık tutacak. Ebatlarıyla adeta bir televizyon ünitesini akıllara getiren bu ekran, halihazırda satışta olan dinamiklere göre hissedilir güncellemeleri de beraberinde getirecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Mercedes S-Serisi için rakamsal beklentiler

İpucu niteliğindeki görselde, multimedya ekranıyla birlikte yeni nesil S-Serisi’nin ön bölümü kendisini gösteriyor. Aracı çok daha modern gösteren ince farlar, değişen ızgara ve ön tamponda daha büyük hava girişi bu kapsamda kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Modelin teknik özellikleriyle büyük oranda devamlılık gösterecek. Mevcut versiyonda olduğu gibi standart ve uzun dingil mesafesi çeşitlerinin yanı sıra lüks bMaybach ve AMG versiyonları yine satış listesinde olacak. Motor serisi doğrulanmamış olsa da beklentiler hibritlere ve 6.0 litrelik V12’ye ek olarak 362 beygir güç üreten 3.0 litrelik sıralı altı ve 483 beygir üreten 4.0 litrelik çift turbo V8 dahil olmak üzere birçok seçenek üzerine şekilleniyor. Modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

21. yüzyılın süper otomobili Czinger 21C