reklamı kapat

POPÜLER

Yarışçı, kampçı ve diğerleri; Tokyo’da sergilenecek Honda imzalı konsept otomobiller

Önümüzdeki yılın ilk organizasyonlarından birisi olan Tokyo Otomobil Fuarı, Honda için birbirinden ilginç projenin sahnesi olacak.

Ocak ayı içerisinde düzenlenecek olan Tokyo Otomobil Fuarı için geri sayım devam ederken, katılımcıların kartlarını da artık daha hızlı şekilde görmeye başlıyoruz. Gün içerisinde Mazda’nın organizasyona getireceği projelerden ilk detayları değerlendirdiğimiz bu süreçte, Honda cephesinden de paylaşımlar gelmeye başladı. Bu yılki fuara getireceği modellerle aklımıza Daihatsu’yu getiren Honda, yarış otomobilinden başlayıp sevimli kampçı karakterini de meraklılarının beğenisine sunacak.

Modeller ilgi çekiyor

Toplamda beş adet olarak ilk detayları paylaşılan çalışmaların en dikkat çekenlerinden birisi S660 tabanlı Neo Classic Racer olacak. Retro tasarım dilinini modern hatlarla bir araya gelmesiyle harmanlanan projenin en ilginç taraflarından birisi, ön bölümde ışıklandırma ve ızgarayı içerisine alan siyah kaplama. Bunun dışında aracın gövdesinin tamamında modifikasyon parçalarının izlerini görmek mümkün. Honda’nın Uzak Doğu pazarında sunduğu sempatik modellerinden birisi olan N-Van, Tokyo için macera karakterine büründürülen isim oldu. Kare formlu yapısı ve kompakt ebatlarıyla dikkat çeken otomobilde biraz daha uzun yol temasının işlendiğini görüyoruz. Well Adı verilen benze proje ise karavan hissiyatının biraz daha vurgulandığı bir otomobil olarak sahneye çıkacak. İçerisinde Civic HB’in de olduğu tüm projeleri fuarla birlikte net bir şekilde göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Honda otonom iş aracı konsepti