reklamı kapat

POPÜLER

“Keşke” dedirten detaylarıyla Honda S660 Trad Leather Edition

İlk resmi gösterimi Tokyo Otomobil Fuarı’nda yapılacak olan Honda S660 Trad Leather Edition, meraklılarının ilgisini kolaylıkça çekecek.

Otomobil üreticilerinin pazarların ihtiyaçları ve talebine göre farklı modeller üzerinden ürün planlaması yaptığına pek çok kez şahit oluyoruz. Avrupa pazarında sunulan bazı modellerin Amerika pazarında daha farklı detaylarla satışta olması da yine benzer süreç içerisinde karşımıza çıkan örnekler arasında. Markasının sadece Uzak Doğu pazarında sunduğu Honda S660, detaylarını gören otomobil meraklılarına keşke dedirtme konusunda hiç zorlanmayacak bu örnek modeller arasında. Yaklaşmakta olan Tokyo Otomobil Fuarı için kartlarını açmaya devam eden Honda, S660 Trad Leather Edition adını verdiği özel versiyonu organizasyon kapsamında meraklılarıyla buluşturacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan özellikler

Versiyon, aslında adından da anlaşılabileceği üzere malzeme kalitesinde hatırı sayılır bir iyileştirmeyi beraberinde getiren elementleri barındırıyor. Deri döşemenin bu planda öne çıkartıldığı Honda S660 Trad Leather Edition’da; direksiyon, koltuklar, yolcu bölümü konsol ve sürücü ekran bölümü gibi yerlerin tamamında deri döşeme karşımıza çıkıyor. Açılabilir tavan bölümü kumaş olarak gelen otomobilde standart olarak Lotus’u aklımıza getiren koyu yeşil bir renk seçeneğinin tercih edilmiş olması da bu bağlamda dikkatimizi çeken noktalar arasında. Kaputunun altında 0,66 litrelik üç silindirli bir motorun kullanıldığı araç, kullanıcısına 63 beygir güç ve 104 Nm tork gibi performans rakamları vadediyor. 6 ileri manuel veya CVT şanzımanın tercih seçenekleri arasında yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim. Honda S660 Trad Leather Edition, Japonya’da yaklaşık 20.500 dolar gibi bir fiyat üzerinden satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

Honda Urban EV