reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Play
Xiaomi Mi Play
Xiaomi Mi Play
Xiaomi Mi Play

Xiaomi Mi Play modelinin fiyat, tasarım ve teknik özellikleri ortaya çıktı

Son dönemde sık sık gündeme gelen yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Play, fiyat, tasarım ve teknik özellikleriyle gündemde.

Resmi olarak 24 Aralık tarihinde lanse edilecek Xiaomi Mi Play, resmi duyuru öncesinde detaylanmış durumda. Burada ilk olarak tasarımdan başlayalım. Model görebileceğiniz üzere su damlası formundaki çentik üzerine kuruluyor. Ön kamerayı içerisine alan bu çentik, daha önce de söylediğimiz üzere biraz büyük görünüyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan telefon, arka tasarımıyla gerçekten dikkat çekiyor. Genel olarak çok güzel görünen cihaz, teknik tarafta 5,84 inç 2280×1080 piksel TFT LCD ekranla geliyor. 3.000 mAh kapasitesinde pili bulunacak akıllı telefon, 6 GB RAM ile elde edilebilecek deniyor. Gücünü 2.3 GHz hızında çalışan Mediatek (P90 olabilir) bir işlemciden alacak Mi Play, 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. MicroSD yuvasının olduğu belirtilen Xiaom Mi Play, arkasında 12 + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi barındırıyor. 3.5 mm kulaklık girişinin yer aldığı telefondaki ön kamera ise 8 megapiksel çözünürlük sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Play iddialı duruyor

Modelin 6 GB RAM + 64 GB depolamalı versiyonu yaklaşık olarak 246 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu açıdan fiyat performans oranı yüksek olacak gibi duran cihaz, oldukça merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni oyuncu aksesuarı