reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Play Xiaomi Mi Play

Bütçe dostu oyun telefonu Xiaomi Play modelinden yeni detaylar

Oyun odaklı geliştirilen Xiaomi Play modeli önümüzdeki günlerde çıkışı için gün sayıyıor. Modelin satışa sunulacak olan alternatif versiyonlarından yeni detaylar sızdı.

Xiaomi Mi Play olarak da anılan Xiaomi Play modeli, Honor Play rakibi olarak piyasaya çıkmak için gün sayıyor. 24 Aralık‘ta resmi tanıtımı gerçekleşecek olan cihazın Poco F1 modelinin “yeniden markalaşmış” hali olarak piyasaya sürüleceği dedikoduları dolaşıyordu. Ancak sızıntılar farklı bir noktayı işaret ediyor. Geçtiğimiz günlerde hafıza ve olası RAM kapasitesi sızan cihazın renk seçenekleri de belli oldu. My Smart Price‘ın haberine göre cihaz siyah, Dream Blue ve Dawn Gold olmak üzere üç ana modelle karşımıza çıkacak. Dream Blue ve Dawn Gold modellerinin degradeli bir geçişe sahip olması bekleniyor. Daha önce cihaz için üçten fazla renk seçeneği sunma ihtimali olduğunu da belirtelim. Ancak diğer modeller belki ilk etapta tanıtılmayabilir. Daha önce paylaşılan ve sızan görseller de en azından ilk etapta bu üç renk seçeneğini göreceğimizi işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Play modeli neler sunuyor?

Cihazın henüz işlemcisine ilişkin resmi bir açıklama yok ancak modelin 4 GB RAM + 64 GB dahili hafıza, 6 GB RAM + 64 GB dahil hafıza ve 6 GB RAM + 128 GB dahili hafıza olmak üzere üç farklı donanım alternatifi sağlayacağı da sızan bilgiler arasında yer alıyor. Ekranın üst kısmında su damlacığı şeklinde bir çentikle gelecek olan model, bu tasarıma sahip ilk Xiaomi cihazı olacak aynı zamanda. Cihazın işlemci tarafında da orta segment bir Snapdragon ile karşımıza çıkabileceğini belirtelim.

İlginizi çekebilir

Çinli üreticinin yeni mobil oyun kumandası Black Shark Gamepad 2.0 tanıtımı