reklamı kapat

POPÜLER

Transformers

Transformers serisinde şaşırtan iddia

Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği Transformers serisi beyaz perdenin hem çok eleştirilen hem de çok izlenen filmleri arasında yer alıyor. Fakat görünen o ki bu seri yeni ve beyaz bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Bu değişime ise Bumblebee filmi vesile olacak.

Bildiğiniz gibi son olarak Transformers 5: Son Şövalye filmi izledik. Yakında yine aynı dünyada geçen bir kardeş filmi Bumblebee‘yi seyretme fırsatı yakalayacağız. İşte bu hikayenin ardığından alıştığımız Transformers dünyası değişecek.

Henüz resmi kaynaklar tarafından onaylamayan bu iddia gündeme bomba gibi düştü desek, abartmış olmayız. İddialara göre Hasbro var olan sinema serisini başa sarmak istiyor. Bu sayede serinin ve onlar sayesinde satan oyuncakların daha çok ilgi göreceği bir dünya yaratmak mümkün olacak. Tün bunların yanı sıra Hasbro’nun sinema serisi üzerinde daha fazla söz sahibi olacağı, sunulan projelerin onaylanıp onaylanmayacağına karar vereceği söyleniyor. Eğer iddialar doğruysa değişim Bumblebee filmiyle başlayacak. Onun ardından planlanan filmler ise programdan çıkartılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Transformers cephesinde bu kadar köklü bir değişime gitmeye gerek var mı, bilmiyoruz. Fakat  beşinci film olan Son Şövalye’nin gişede istenen başarıyı elde edemediği biliniyor. Dünya genelinde 605 milyon dolar kazandıran film seriyi yeniden başlatma fikrinin doğmasına neden olmuş gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir