reklamı kapat

POPÜLER

Transformers dünyasıdan Bumblebee’den ilk fragman paylaşıldı [Video]

Beyaz perdenin aksiyon dolu serisi Transformers yan hikayelerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Değişimin ilk ayağı ise bizi geçmişe götüren Bumblebee oluyor. Uzun zaman önce duyurulan film sonunda ilk fragmanıyla boy gösteriyor.

Temeli çok öncelere dayanan Transformers’ın dünyası 2007’den itibaren beyaz perdeye taşındı. O zamandan bu yana Michael Bay‘in yönetmenliğini üstlendiği beş film seyrettik. Fakat Transformers’a gösterilen ilgi giderek azalmaya başladı. Bunun için de seri yeni bir nefese, farklı bir bakış açısına ihtiyaç duyuyor. Aynı dünyada geçen fakat geçmişten bir hikaye anlatan Bumblebee aranan kan olabilir.

Bumblebee’nin kendine ait bir filmi olacağı bir süre önce belli olmuştu. Sonunda ilk fragman da gün yüzüne çıktı. Görüntülerden net bir şekilde anlıyoruz ki senaryo 1980’lerde geçiyor. Karakteri bilmeyenler için bu seferki kahramanımızın ilk filmde gördüğümüz sarı araba olduğunu söyleyebiliriz. Hatta Shia Labeouf’un hayat verdiği Sam tarafından kullanılıyordu. İşte şimdi onun geçmişine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Dikkat çeken yapımın kamera arkasında Travis Knight görev yapıyor. Başrolleri ise Hailee Steinfeld ve John Cena yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk fragmanıyla ilgi çekmeyi başaran Bumblebee filminin 21 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkmasını bekliyoruz. Beklenmedik bir etki yaratmayı başaran tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.