reklamı kapat

POPÜLER

A Star is Born

Bradley Cooper ve Lady Gaga’yı buluşturan A Star is Born’dan ilk fragman [Video]

A Star is Born‘un yeniden beyaz perdeye uyarlandığını bir süredir biliyorduk. Yönetmenliğini Bradley Cooper’ın üstlendiği filmden ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı.

Aslında A Star Is Born oldukça eski bir hikaye. Şimdiye kadar birkaç kez yeniden uyarlanan hikayenin aslı 1937’deki aynı isimli filme dayanıyor. Ardından 1954 müzikal olarak izleyici karşısına çıkıyor. Son olarak da 1976’da karşımıza çıkmıştı. Şimdi bu hikaye modernleştirilerek, yıldız oyuncualrla birlikte bir kez daha beyaz perdeye taşınıyor. Başrolleri Bradley Cooper ve Lady Gaga üstleniyor. Onlara Sam Elliott, Dave Chappelle, Anthony Ramos ve Bonnie Somerville gibi isimler eşlik ediyor.

Paylaşılan ilk fragmana baktığımızda kariyeri düşüşte olan Jackson Maine‘i görüyoruz. İlgi görmeye devam etse de yıldızı giderek düşüyor. Onun yolu genç ve yetenekli Ally ile kesişiyor. Yetenekli bu kadının bir yıldıza dönüşmesi kaçınılmaz gibi görünüyor. İkilinin birbirine aşık olması da bu süreci hızlandırıyor. Fakat Jackson Maine alkol bağımlılığı gibi sorunlarla uğraşırken Ally’nin kendini geliştirmesi probleme yol açabilir gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bradley Cooper’ın ilk yönetmenlik deneyimi olan A Star is Born, Amerika’da 5 Ekim’de vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki gösterim tarihi ise 19 Ekim olacak gibi görünüyor. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.