reklamı kapat

POPÜLER

Jason Statham

Jason Statham’ın aksiyon ve gerilim dolu filminden ilk fragman [Video]

Jason Statham, aksiyon, gerilim ve macera dolu yeni filmiyle bir kez daha karşımızda. The Meg, kabuslarınıza girecek bir köpek balığı hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Hızlı ve öfkeli spin-off’u için Dwayne “The Rock” Johnson ile çalışmaları devam eden Jason Statham’ın yeni filmi The Meg vizyon için gün saymaya başladı. Warner Bros.’un ilk fragmanı paylaşmasıyla beraber filmle ilgili ilk izlenimlerimizi de edindik. Film 1997 tarihli, Steve Alten imzalı bilim kurgu kitabı Meg: A Novel of Deep Terror‘den uyarlanıyor. Statham’ın rol için gerçek köpek balıklarıyla yüzdüğü biliniyor. Çünkü hikaye su altındaki bir canavarı kendine konu ediniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canavar köpek balığı

Aksiyon ve gerilimle dolup taşacağına inandığımız film su altı gözlem görevindeki bir grubun devasa bir canavarın saldırısına uğramasıyla başlıyor. Soyunun tükendiğine inanılan bu yaratık Pasifik’in en derinlerindeki uykusundan uyanmış gibi görünüyor. Ekibin su altında mahsur kalmasıyla işler biraz daha geliriyor. Uzman dalgıç Jonas Taylor (Statham) ve Dr. Minway Zhang (Winston Chao), ekibi kurtarmak için tehlikeli bir plana dahil oluyor. 22 metre uzunluğunda Megalodon olarak bilinen köpek balığını durdurmak için girişilen tehlikeli macerada ilginç bilgiler de su yüzüne çıkıyor.

İzleyicileri bir süre denizlere küstürmeyi planlayan film 10 Ağustos‘ta vizyondaki yerini alacak. Fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video