reklamı kapat

POPÜLER

MSI App Player

Android oyunlarını bilgisayarlara getiren uygulama: MSI App Player

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden MSI, kısa süre önce ilginç bir uygulamanın duyurusunu yaptı. MSI App Player isimli uygulama ile Android oyunları bilgisayara geliyor.

Mobil taraftaki oyunlar artık hiç olmadığı kadar gelişmiş ve popüler durumda. Uygun şartlar altında birçok kişi bu oyunları bilgisayarında da oynamak istiyor. Büyük ekran ile çok daha etkili ve keyifli hale gelen Android oyunları için güzel bir gelişme var. MSI, yeni geliştirdiği uygulama ile bunu kendi sistemleri için gerçeğe dönüştürüyor. Bu görevi yıllardır üstlenen BlueStacks ile özel bir ortaklık kıran firma, MSI App Player ile mobil ile masaüstü oyun keyfini bir araya getiriyor. Diğer bilgisayarda da çalışacağını düşündüğümüz uygulama, klavye ile fare desteğine de sahip. Bu sayede örneğin PUBG ya da Fornite’ın mobil sürümleri çok daha performanslı şekilde oynanabiliyor. Burada hile yapılmasını önlemek adına en azından PUBG, yukarıdaki gibi emülatör kullananlar ile telefonda savaşan oyuncuları birbirinden ayırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MSI App Player güzel bir seçenek

Güzel optimize edilmiş bir altyapı ile bu uygulamanın çok popüler olacağı görülüyor. Özellikle düşük seviye cihazların oyun kataloğunu ciddi anlamda artıracak uygulama, yeni sistemlerde ön yüklü olarak gelecek deniyor. Diğer ayrıntılı detayların ise yakında ortaya çıkması bekleniyor.

İlgili Video

Şirketten gelişmiş oyuncu telefonu ROG Phone